ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Linnedukar+gardiner 8941083
*
nr 894 1083
Linnedukar+gardiner
2+ 3, 50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:05:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 08:32:23
1
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder linnedukar textilier vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
-
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
*
Linnedukar+gardiner
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1083
Linnedukar+gardiner
2+ 3, 50/60-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 08:32:23 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder linnedukar textilier vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46 -
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26 -
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06